21 grudnia 2016

Atrakcje dla dzieci w Łebie

Każda miejscowość mieszcząca się przy morzu posiada idealne warunki do sezonowego wypoczynku podczas wakacji dla najmłodszych letników. Tak jest także i w Łebie. Plaż jest tu kilka do wyboru, masa wodnych atrakcji i zabaw, bardzo dużo miejsca do szaleństw i wygłupów, to są tylko jedne z wielu atrakcji w Łebie. Tutaj można przenieś się w czasie do świata jak w Jurassic Park czy też podziwiać najbardziej niespotykane odmiany motyli.

Wodny plac zabaw

Powszechnie wiadomo, że najmłodsi podróżnicy szybciej męczą się wyprawami, szczególnie tymi, które są zbyt oddalone od bazy noclegowej. Dlatego najlepszym rozwiązaniem zapewne okaże się znalezienie kwatery dla całej rodziny w Łebie, która będzie się mieścić obok atrakcji dla dzieci. Wodny plac zabaw jest to dość duży kompleks rekreacyjny, składający się z dwóch niecek basenowych, które mają głębokość 40 oraz 90 cm. Wśród zaczarowanego świata kolorów dzieci mogą bawić się w dwóch okrętach pirackich, które mają na swoim pokładzie wodne armaty, czy zjeżdżalnie rurowe oraz wiele innych atrakcji. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczanie sprzętu wodnego na terenie każdego z basenów.

Wystawa motyli

W centrum miasta, w pobliżu Skwerku Rybaka mieści się jedyna w swoim rodzaju wystawa motyli i owadów. Znajduje się tutaj przeszło 100 gablot entomologicznych, które posiadają około 3500 rodzajów tych maleńkich stworzeń. Jest to zakątek bardzo lubiany przez dzieci, które mają tu jedyną okazję aby obejrzeć najwspanialsze, najpiękniejsze i najbardziej interesujące motyle oraz owady pochodzące z całego świata. W gablotach są także opisy, które ukazują ich specyficzne cechy i jednostkowe zachowania. Wielką niespodzianką dla dzieci jest to, że chociażby stały dniami wśród owadów- między tymi w gablocie, jak i tymi żyjącymi, nie uda im się znaleźć dwóch identycznych. Każdy jest jedyny i niepowtarzalny.

Łeba Park

Czym jest Łeba Park i dlaczego przyciąga całe tabuny dzieci? To właśnie tu jest klimat pełen grozy, gdy wchodzimy na obszar zamieszkiwany przez wielkie gady. Wszystkie dzieci marzą, by obejrzeć różne kopie dinozaurów z bliska. Na obszarze mającym prawie 20 hektarów, niezaspokojeni odkrywcy mogą stanąć twarzą w twarz z olbrzymem. Wakacje spędzone w Łebie będą niezapomniane, dzięki ukształtowaniu terenu, naturalnym walorom przestrzennym, bliskości do morza i licznym atrakcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>