15 października 2015

Florence + The Machine w Łodzi

Już 12 grudnia 2015 roku podczas wielkiej trasy koncertowej na deskach sceny w Atlas Arenie w Łodzi stanie kobieta o potężnym głosie wraz ze swoim zespołem. Autorka takich hitów jak „Say My Name”, „Sweet Nothing”, „What Kind of Man” to gwiazda pop, która sławę zdobyła po premierze pierwszego albumu. „Lungs”. Florence jest dziś znaną i cenioną piosenkarką na całym świecie, jej hity przez bardzo długi czas utrzymywały się w pierwszej trójce na światowych listach przebojów dając jej niesamowitą sławę.

 Bilety w sprzedaży są już od 19 czerwca, a ich nakład schodzi jak ciepłe bułeczki. Nabyć je można zarówno w Centrum Biletów Atlas Areny jak i również na stronach internetowych eventim.pl czy biletomat.pl Ceny różnią się od strefy, a mianowicie za strefę I obowiązuje opłata 205 złotych, strefa II- 185 złotych oraz Golden Circle – 255 złotych. Wstęp dla osób niepełnosprawnych – 185 złotych. Do nabycia jest również płyta, którą otrzymać można po zapłacie 205 złotych.

Dla wszystkich zainteresowanych noclegiem w Łodzi zapraszamy na portal meteor – nocleg Łódź.

Florence po premierze pierwszej płyty zgarnęła takie nagrody jak Critic’s Choice na Brit Awards, Best UK and Ireland New Act na MTV Europe Music Awords oraz zajęła trzecie miejsce w prestiżowym plebiscycie BBS Sound of 2009. Oczekiwania związane z następną płytą były ogromne, jednak zarówno krytycy jak i publiczność równie dobrze ją przyjęli jak i pierwszą. Ten album zdecydowanie przybliżony jest życiu, opowiada głównie o tym jak żyć i jak kochać w dzisiejszych czasach. Płyta ukazała się na początku czerwca i zatytułowana jest „ How Big, How Blue, How Beautiful”, w związku z jej wydaniem Florence + The Machine rozpoczęli światowe tournee, na trasie którego oczywiście nie zabrakło Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>