30 lipca 2015

Promenada Gwiazd Władysławowa

Promenada w polskim kurorcie, to nie tylko miejsce, gdzie turyści odpoczywają w czasie swojego urlopu, jest to także miejsce szczególne dla sportowców. Promenada to nadmorska Aleja Gwiazd Sportu, która co roku w okolicach lipca bądź sierpnia spotyka się we Władysławowie, aby uczcić sławnych, polskich sportowców, ze wszystkich dziedzin sportu. Aleja Gwiazd powstała w 2000 roku, co roku cykliczna impreza na Promenadzie, zaprasza do nadmorskiej miejscowości turystów, na niezapomnianą zabawę ze sławnymi polskimi sportowcami. Na Promenadzie Gwiazd, swoje gwiazdy mają między innymi: Dariusz Michalczewski, Sylwia Gruchała, Anita Włodarczyk, Jerzy Kukuczka czy też Andrzej Zawada.

Festiwal Sportowców, jest zwierciadłem ponad stuletniej historii sportu w Polsce, jest to miejsce szczególne, bo w czasie trwania festiwalu sportowego, można na jednej promenadzie zobaczyć wspaniałe osobistości sportowe i nie tylko. W czasie trwania festiwalu, warto już wcześniej pamiętać, o tym, że miejsca noclegowe można z dużym wyprzedzeniem zarezerwować np. tutaj – noclegi Władysławowo. Szybka rezerwacja hoteli bądź domków nad morzem, zapewni niesamowite wakacje w mieście, oraz możliwość zobaczenia na żywo Alei Gwiazd. Gwiazda z Granitowej Płyty to jeden zasłużony polski sportowiec, jest to niezwykłe miejsce na mapie, gdzie przez ponad 15 lat, każdego roku spotykają się sportowcy, którzy razem walczą o to, by polski sport nie zaginął i aby każdy o nim pamiętał jak najdłużej. Jedną z ważniejszych idei Alei Gwiazd Sportu jest promowanie sportowego trybu życia oraz propagowania zasady fair-play. Warto odwiedzić Władysławowo w wakacje i być na Festiwalu Sportowym, jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie każdego roku na nadmorskiej Promenadzie spotykają się polscy sportowcy.

2 thoughts on “Promenada Gwiazd Władysławowa”

  1. CorocznyTurystaXYZ

    Ach to Władysławowo.. jest tu tyle atrakcji, że jeden tydzień spokojnie można przeznaczyć na samo zwiedzanie zabytków i odwiedzenie interesujących miejsc, jak chociażby Alei Gwiazd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>